Samochody zastępcze

Ponieważ zdajemy sobie sprawę jak ważnym elementem codziennego funkcjonowania jest samochód, który nagle musi być pozostawiony w serwisie do naprawy i bez którego nie wyobrażamy sobie dalszego prawidłowego funkcjonowania. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów możliwość wynajęcia samochodu na czas naprawy, jak i też w przypadku gdy uszkodzeniu uległ samochód nie z  Państwa winy i raczej już nie będzie się nadawał do naprawy, a w danym momencie samochód zastępczy jest  potrzebny, – wtedy również oferujemy Państwu samochód na koszt ubezpieczyciela i na okres likwidacji szkody, czyli do czasu zakończenia procesu likwidacji szkody.

Cejsi-Car  posiada szeroką gamę samochodów zastępczych, począwszy od  zróżnicowania marek, jak i klasy samochodów, dzięki którym możemy elastycznie dostosować się do potrzeb naszych klientów. Naprawy powypadkowe regionu Lublin, jak i samochody zastępcze Lublin, razem w połączeniu dają naszym klientom uczucie pełnego komfortu,  kompleksowo wykonanej usługi, bezgotówkowej naprawy samochodu, jak i wynajęcie pojazdu zastępczego na koszt ubezpieczyciela, który pokrywa związane z nim wydatki. Możliwe jest to niezależnie od tego, czy korzystają Państwo z samochodu do celów prywatnych czy też służbowych.

Nasza firma w celu zapewnienia kompleksowej usługi reprezentuje klienta w kontaktach z towarzystwami ubezpieczeniowymi przy rozliczaniu szkód w sposób bezgotówkowy.

KONTAKT

Krępiec, ul. Piasecka 32A
21-007 Mełgiew

BIURO: 81 581 04 71
FAX: 81 581 04 71

SERWIS: 665 301 001
KOM.: 602 780 622

e-mail: biuro@cejsicar.pl