blacharnia

Blacharnia

Nasza firma w celu zapewnienia kompleksowej usługi reprezentuje klienta w kontaktach z towarzystwami ubezpieczeniowymi przy rozliczaniu szkód w sposób bezgotówkowy.

Blacharnia wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt: ramę naprawczą niemieckiej firmy UNICAR z laserowym systemem pomiarowym. System ten pozwala na przywrócenie oryginalnych wymiarów płyty podłogowej, co gwarantuje to późniejszym bezpiecznym eksploatowaniem pojazdu. Dodatkowe wyposażenie do naprawy profili zamkniętych, zestawy rozpieraków oraz szczęk do naciągania nietypowych odkształceń karoseryjnych pozwalają nam na naprawy na najwyższym poziomie i gwarantują doprowadzenie karoserii samochodu do poprzednich oryginalnych wymiarów. Po skończonej naprawie płyta podłogowa poddawana jest badaniu geometrycznemu zawieszenia czterech kół oraz osiowości zawieszenia, na najnowocześniejszym sprzęcie geometrycznym GTO Progeo 838, na którym płyta podłogowa i zawieszenie zostaje przebadane, przez  8  kamer CCD do pomiaru kątów poziomych  pod względem:

  • geometrycznej osi jazdy
  • osi symetrii
  • środkowego położenia przekładni kierowniczej (symetryczne ustawienie koła kierownicy).

Dlatego skończona naprawa i dogłębne sprawdzenie nadwozia samochodu daje nam i klientom poczucie, że pojazd jest tak samo sprawny i bezpieczny jak przed wypadkiem.

NAPRAWA KAROSERII ALUMINIOWYCH

Nasza firma oferuje usługi napraw karoserii aluminiowych, a samochody które posiadają całościowe nadwozia aluminiowe, po zdarzeniu drogowym są trudne do odtworzenia bez wymiany odpowiednich elementów. Nasz zakład wyspecjalizowany jest w sprzęt do napraw aluminiowych podzespołów karoserii samochodowych, a doświadczenie pozwala nam na wykonanie naprawy na najwyższym poziomie zgodnej z technologią producenta.

Nasza firma w celu zapewnienia kompleksowej usługi reprezentuje klienta w kontaktach z towarzystwami ubezpieczeniowymi przy rozliczaniu szkód w sposób bezgotówkowy.

KONTAKT

Krępiec, ul. Piasecka 32A
21-007 Mełgiew

BIURO: 81 581 04 71
FAX: 81 581 04 71

SERWIS: 665 301 001
KOM.: 602 780 622

e-mail: biuro@cejsicar.pl