Blacharnia

Blacharnia wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt. Posiadamy ramę naprawczą niemieckiej firmy UNICAR z laserowym systemem pomiarowym. System ten pozwala na przywrócenie oryginalnych wymiarów płyty podłogowej, co gwarantuje  bezpieczne eksploatowanie pojazdu w przyszłości. Dodatkowe wyposażenie do naprawy profili zamkniętych, zestawy rozpieraków oraz szczęk do naciągania nietypowych odkształceń karoseryjnych pozwalają nam na naprawy na najwyższym poziomie i gwarantują doprowadzenie karoserii samochodu do poprzednich oryginalnych wymiarów.

Po skończonej naprawie płyta podłogowa poddawana jest badaniu geometrycznemu zawieszenia czterech kół oraz osiowości zawieszenia na najnowocześniejszym sprzęcie geometrycznym GTO Progeo 838, na którym płyta podłogowa i zawieszenie zostaje przebadane przez  8  kamer CCD do pomiaru kątów poziomych  pod względem:

  • geometrycznej osi jazdy
  • osi symetrii
  • środkowego położenia przekładni kierowniczej (symetryczne ustawienie koła kierownicy).

Naprawa auta, a następnie dogłębne sprawdzenie jego nadwozia daje nam i klientom poczucie, że pojazd jest tak samo sprawny i bezpieczny jak przed wypadkiem.

KONTAKT

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się z nami

biuro@cejsicar.pl 81 581 04 71