O firmie

Cejsi-Car to firma rodzinna z tradycjami i doświadczeniem. Jej początki w 1996 roku wiązały się z naprawami lakierniczymi. Dość szybko zyskaliśmy zaufanie klientów, a ich grono stale się powiększało. Wychodząc naprzeciw potrzebom kierowców poszerzyliśmy zakres świadczonych usług i staliśmy się serwisem kompleksowych napraw powypadkowych.

Obecnie nasza firma jest czołową jednostką serwisową danego terenu w zakresie kompleksowych napraw powypadkowych,  usług blacharsko- lakierniczych okolic Lublina, przeglądów rejestracyjnych oraz wynajmu samochodów osobowych.

Poprzez profesjonalne i elastyczne dopasowanie oferty do potrzeb klienta firma Cejsi–Car zawsze kojarzona jest jako najlepsza marka firm motoryzacyjnych. Potwierdzeniem tego jest coraz szersze grono stałych klientów, którzy w sposób szczególny zawsze nagradzają nas uśmiechem i dobrym słowem.

Serwis nasz jest wyspecjalizowany w zakresie kompleksowych napraw blacharsko-lakierniczych. Wysoko wykwalifikowana kadra oraz najlepszej jakości sprzęt umożliwia wykonywanie napraw na najwyższym poziomie.

Wykonujemy wszystkie rodzaje badań technicznych, dotyczące każdego typu pojazdów. Okręgowa stacja kontroli pojazdów jest wyposażona w wysoko specjalistyczny sprzęt i urządzenia MAHA. Posiadamy sprzęt geometryczny GTO Progeo 838, który pozwala na wykonanie bardzo precyzyjnego pomiaru geometrii 4 kół, dając klientom poczucie bezpieczeństwa i prawidłowej eksploatacji pojazdu.

Serwis samochodowy Cejsi-Car znany jest z profesjonalizmu, lojalności względem powierzonej naprawy, a fachowa kadra pracownicza daje klientom poczucie rzetelnie wykonanych usług. Powyższe atuty sprawiają, że stacja naprawcza Cejsi-Car jest liderem na lubelskim rynku w zakresie napraw blacharsko – lakierniczych.

icon

Całodobowa pomoc drogowa

icon

Pełny zakres ASSISTANCE