PICT0558n

Lakiernia

dupont2 lutro_logoNasza firma w celu zapewnienia kompleksowej usługi reprezentuje klienta w kontaktach z towarzystwami ubezpieczeniowymi przy rozliczaniu szkód w sposób bezgotówkowy.

Lakiernia jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt do napraw samochodowych: Kabina lakierniczo – susząca niemieckiej firmy LUTRO, z systemem odzysku ciepła, przystosowana do  lakierowania lakierami wodorozcieńczalnymi, będącą niekwestionowanym liderem wśród kabin lakierniczych. Strefy przygotowawcze wyposażone w ramiona odsysu pyłów oraz sprzęt do przygotowania lakierniczego, wraz z narzędziami szlifującymi i wygrzewającymi lakier samochodowy. Własna mieszalnia lakierów firmy DUPONT pozwala na precyzyjne dobranie odcieni kolorów i najwyższą jakość materiałów lakierniczych danej firmy. Daje to nam możliwość uzyskania powłoki lakierniczej, odpowiednio twardej i w żadnym stopniu nie odbiegającej parametrom oryginalnej powłoki lakierniczej. Dlatego jakość położonego lakieru w niczym nie odbiega od struktury, trwałości i wyglądu powierzchni oryginalnej, a sprzęt, materiały i fachowość załogi lakierniczej stawiają nas na czele warsztatów lakierniczych regionu lubelskiego.

 

Nasza firma w celu zapewnienia kompleksowej usługi reprezentuje klienta w kontaktach z towarzystwami ubezpieczeniowymi przy rozliczaniu szkód w sposób bezgotówkowy.

KONTAKT

Krępiec, ul. Piasecka 32A
21-007 Mełgiew

BIURO: 81 581 04 71
FAX: 81 581 04 71

SERWIS: 665 301 001
KOM.: 602 780 622

e-mail: biuro@cejsicar.pl